Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. rekrutacji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    E100 - firma europejska oferująca pełny wachlarz usług niezbędnych dla firm transportowych w krajach WNP i UE. Oferujemy nie tylko karty paliwowe, ale również szeroki pakiet usług. Wykorzystujemy zaawansowaną technologię i charakteryzujemy się indywidualnym podejściem dzięki czemu jesteśmy emitentem najlepszej karty paliwowej.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Weryfikacja i zarządzanie systemem rekrutacyjnym – publikacja ogłoszeń, sprawdzanie spływu, ustalanie statusu, komunikacja z kandydatami,
    • Wstępna selekcja i wybór najlepszych kandydatów dopasowanych do potrzeb projektowych, wywiad telefoniczny, umawianie na spotkania rekrutacyjne,
    • Udzielanie odpowiedzi zwrotnej kandydatom,
    • Pozyskiwanie i angażowanie kandydatów z wykorzystaniem najlepszych technik rekrutacyjnych,
    • Współudział w rozmowach rekrutacyjnych w powierzonych projektach,
    • Zapewnianie Candidate Experience na najwyższym poziomie w trakcie całego procesu rekrutacji,
    • Po pełnym wdrożeniu samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na powierzone stanowiska.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w wewnętrznym dziale HR lub Agencji rekrutacyjnej przy prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,
    • Biegła znajomość języka polskiego oraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego,
    • Umiejętność weryfikacji profilu stanowiska, aplikacji kandydatów i dopasowywania kompetencji do wymagań na stanowiskach,
    • Znajomość technik pozyskiwania kandydatów do procesów rekrutacyjnych,
    • Umiejętność prowadzenia rozmów rekrutacyjnych,
    • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska handlowe oraz związane z obsługą klienta będzie atutem,
    • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie do realizowanych zadań.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
    • Pakiet prywatnych benefitów (ubezpieczenie medyczne i dofinansowanie do karty Multisport),
    • Bardzo dobrą atmosferę pracy i możliwość zdobywania doświadczenia w projektach HR,
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Możliwości rozwoju w obszarze HR.

    Więcej o nas: https://e100.eu/

    bottom
    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV:

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę Administratorowi Danych na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. t.j. z 2016 r. poz.922 z póź. zm), prowadzonych przez E100 POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Pory 59, 02-757 Warszawa, REGON: 015887371 oraz E100 International Trade sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Pory 78/9, 02-757 Warszawa, REGON: 365202749.

    Jednocześnie informujemy, że Administratorem Danych jest E100 POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Pory 59, 02-757 Warszawa, REGON: 015887371 oraz E100 International Trade sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Pory 78/9, 02-757 Warszawa, REGON: 365202749, dane są zbierane na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji, bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. t.j. z 2016 r. poz. 922 z póź. zm.), przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    bottom