Ta oferta pracy jest nieaktualna od 50 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

      top
      Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!
      Miejsce pracy: Warszawa
      Warszawa
      Al. Jerozolimskie 96

      Jeśli posiadasz:

      • status studenta ostatniego roku lub absolwenta,
      • chęć do zdobycia doświadczenia w bezpośrednim poszukiwaniu kandydatów,
      • doświadczenie w poszukiwaniach bezpośrednich kandydatów,
      • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
      • biegle poruszasz się po bazach, portalach społecznościowych,
      • dobrą znajomość języka angielskiego,
      • samodzielność oraz zaangażowanie.

      Oferujemy:

      • zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo na okres dwóch lat
      • przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy,
      • możliwość zdobycia doświadczenia w wewnętrznym dziale HR,
      • elastyczne godziny pracy,
      • zgrany zespół, otwarty na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem.

      Twoje zadania:

      • realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska lekarskie,
      • poszukiwania bezpośrednie na portalach,
      • rozmowy telefoniczne z kandydatami,
      • redagowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych,
      • umawianie spotkań rekrutacyjnych oraz wstępna weryfikacja warunków,
      • udział w targach i konferencjach branżowych.
      Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV.