Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji (wewnętrzny dział HR)

KODIT.IO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie kandydatów pod bieżące projekty rekrutacyjne;

  • Przygotowywanie ogłoszeń i zarządzanie nimi;

  • Networking, selekcja i weryfikacja kandydatów;

  • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami;

  • Budowanie najwyższego poziomu Candiate Experience;

  • Bieżąca aktualizacja danych w systemie;

  • Bezpośrednia współpraca z HR Coordinatorem.

Nasze wymagania

  • Minimum 6 miesięczne doświadczenie zawodowe w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych;

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;

  • Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w osiąganiu celów;

  • Kreatywność oraz inicjatywę w działaniu;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych;

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie;

  • Rozbudowany pakiet medyczny;

  • Cotygodniowe integracje w ramach lunchu;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Pracę w profesjonalnym i zgranym zespole;

  • Przyjazną atmosfera pracy;

  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy.

KODIT.IO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kodit.io jest startupem PropTech i wiodącym iBuyerem w Europie dostarczającym natychmiastowe oferty dla właścicieli mieszkań. Naszą misją jest ułatwienie kupna bądź sprzedaży mieszkań i domów. Łączymy nowoczesne technologie z lokalną wiedzą by móc uzyskać najwyższą cenę ze sprzedaży nieruchomości. Wyróżnia nas bogata oferta proponowanych usług, profesjonalne wsparcie i obsługa Klientów oraz szybkość w działaniu. Dołącz do naszej społeczności i pomóż uczynić ją jeszcze lepszą.

Właśnie przekroczyliśmy liczbę 100 członków naszego zespołu w Polsce, Finlandii i Hiszpanii. Nadszedł czas, aby wzmocnić nasze szeregi w obszarze Human Resources w Polsce.

Poszukujemy Młodszego Specjalisty ds. Rekrutacji, który dołączy do naszego zespołu w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy