Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji (wewnętrzny dział HR)

OEX SA O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i średniego szczebla (wyszukiwanie kandydatów, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych)

  • pomoc organizacyjna dla kierowników i managerów

  • działania z obszaru "miękkiego" HR: np. działania motywacyjne, badania poziomu satysfakcji ze współpracy, badanie ocen pracowniczych, badanie potrzeb szkoleniowych

  • pisanie tekstów związanych z obszarem HR na potrzeby strony internetowej, newsletterów itp.

Nasze wymagania

  • podstawowe doświadczenie zawodowe w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (praktyki, staże)

  • pozytywne nastawienie do świata i chęć pracy z ludźmi

  • determinacja, zaangażowanie oraz inicjatywa w dążeniu do celu

  • chęć rozwijania się w branży HR

  • a przede wszystkim łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych i odnajdywanie się w samodzielnej pracy

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • elastyczne godziny pracy (rozpoczynamy pracę w godzinach 8-10)

  • możliwości zdobywania wiedzy od doświadczonego zespołu

  • dostęp do benefitów m.in opieka medyczna, dofinansowanie karty sportowej, ubezpieczenie grupowe

  • praca w zespole z ogromną dawką pozytywnej energii

  • branżowe wyjścia integracyjne

  • praca w trybie hybrydowym

  • dogodna lokalizacja przy WKD Raków

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

OEX SA

Należymy do grupy kapitałowej OEX S.A.

Grupa kapitałowa OEX specjalizuje się w dostarczaniu usług i technologii w obszarze sprzedaży i obsługi klienta. Do grona klientów OEX należą wiodące polskie i zagraniczne marki z branży eCommerce, FMCG i telekomunikacyjnej.

Przewiń do profilu firmy

Rekrutacja to kierunek, w którym chcesz się rozwijać?

Lubisz kontakt z ludźmi i interesujesz się zagadnieniami z obszaru Human Resources?

Jeśli tak, to ta oferta jest przeznaczona dla Ciebie!