Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Santander Bank Polska

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i wspieranie procesu rekrutacji – publikacja ogłoszeń, selekcja aplikacji, bieżący kontakt z kandydatami, itd.,

  • Aktywne poszukiwanie kandydatów na lokalnych rynkach,

  • Prowadzenie procesu rekrutacji end to end – od momentu pozyskania aplikacji aż do momentu złożenia oferty,

  • Współpraca z menedżerami zatrudniającymi – bycie dla nich partnerem w procesie pozyskiwania nowej osoby do zespołu,

  • Budowanie pozytywnych relacji z kandydatami,

  • Wspieranie lub prowadzenie dodatkowych projektów HR - mamy ich naprawdę dużo!

Nasze wymagania

  • Interesujesz się rynkiem pracy i rekrutacji,

  • Lubisz kontakt z ludźmi, łatwo nawiązujesz relacje, masz poczucie humoru (sprawdzimy!)

  • Umiesz analizować rynek, wyciągnąć wnioski i przekładać ja na rozwiązania,

  • Dbasz o Candidate Experience ma on dla Ciebie wysoki priorytet,

  • Jesteś otwarty/a na zdobywanie nowej wiedzy i potrafisz łatwo odnaleźć się w bardzo zmiennym środowisku

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • ofertę benefitu samochodowego

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia oraz budowanie dobrostanu pracowników

  • pracę i możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowym środowisku grupy Santander

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

  • jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością. Stosujemy najwyższe standardy zarządzania ryzykiem, dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów i świadczonych usług.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Każdy z nas, wykonując swoje obowiązki, pomagając innym i przejmując odpowiedzialność, wywiera pozytywny wpływ na otoczenie. Osiąga codzienne, ważne sukcesy, rozwija siebie, pomaga światu iść naprzód. Jest inspiracją do zmian na lepsze. Staje się wzorem do naśladowania i autorytetem, na którym zawsze można polegać. Jest superbohaterem w swoim miejscu pracy.

Nasze sukcesy, te większe i mniejsze, nie miałyby miejsca, gdyby nie codzienne działania pracowników, osób zupełnie niezwyczajnych w tym, jak to robią.