Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. rekrutacji z językiem polskim i/lub niemieckim

ARKADIA CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Zamknięta 10

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie kandydatów do pracy w Niemczech w charakterze Opiekuna osób starszych;

  • aktualizacja bazy danych;

  • rozmowy telefoniczne z potencjalnymi kandydatami;

  • wstępna selekcja kandydatów.

Nasze wymagania

  • otwartość na nowe wyzwania;

  • nastawienie na realizację celów, zaangażowanie i dobra organizacja pracy;

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, a dobra atmosfera to Twoje motto;

  • samodzielność;

  • jeśli znasz język niemiecki na poziomie komunikatywnym, to będzie dodatkowy atut!

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w rekrutacji/obsłudze klienta, jeśli go jednak nie masz, ale czujesz że to może być twój konik, aplikuj! Pokażemy Ci, że świat rekrutacji jest stworzony właśnie dla Ciebie!

To oferujemy

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę;

  • szkolenie wdrażające do nowych obowiązków;

  • atrakcyjny system premiowy;

  • przyjazną atmosferę w gronie pozytywnie zakręconych osób

  • dobrą kawę 😊

  • wyjazdy integracyjne i wspólne wyjścia firmowe;

  • pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport)

  • możliwość rozwoju oraz doskonalenia własnych umiejętności

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

Szukamy właśnie Ciebie!

Jesteś energiczną i gotową na nowe wyzwania osobą, a nawiązywanie nowych kontaktów sprawia Ci przyjemność?

Jeśli spełniasz te trzy kryteria to znak, że szukamy właśnie Ciebie!

Arkadia Care to więcej niż agencja pracy!

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem w branży opiekuńczej. Dzięki temu doskonale wiemy jak słuchać drugiego człowieka, dostrzegać jego problemy oraz odpowiednio na nie reagować.

Przewiń do profilu firmy