Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. rekrutacji

ZARYS International Group Sp. z o.o. Sp.k.

  • Zabrze

    Zabrze, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe przeprowadzenie procesów rekrutacyjnych na wszystkie poziomy stanowisk zgodnie z bieżącymi potrzebami firmy

  • prowadzenie wstępnej weryfikacji kandydatów, prowadzenie rekrutacji telefonicznych,

  • on-line oraz indywidulanych spotkań z kandydatami, dokonywanie oceny kwalifikacji i kompetencji kandydatów, badanie i analiza rynku pod kątem dostępności najlepszych kandydatów

  • dobór, tworzenie oraz rozwój narzędzi rekrutacyjnych

  • wsparcie różnorodnych projektów HR

  • sporządzanie raportów z przeprowadzonych działań

  • poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów

  • koordynacja procesów wdrażania nowych pracowników

  • tworzenie, modyfikacje procedur wewnętrznych z obszaru ZZL

  • monitorowanie pozycji firmy jako pracodawcy na rynku pracy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w rekrutacjach na stanowiska handlowe i sprzedażowe – warunek konieczny ( m.in. przedstawiciel handlowy, specjalista ds. sprzedaży, specjalista ds. sprzedaży telefonicznej)

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na różne poziomy stanowisk

  • znajomość nowoczesnych technik rekrutacji

  • umiejętność prowadzenia kilku procesów rekrutacyjnych jednocześnie

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • pełne zaangażowanie w pełnione obowiązki

  • mnóstwo energi do działania

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • korzystne warunki finansowe

  • pracę pełną wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie medycznej

  • możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji

  • pakiet benefitów pozapłacowych – Karta Multisport, pakiet medyczny LUXMED

  • miłą atmosferę w pracy, a także niekorporacyjne relacje

  • możliwość rozwoju poprzez zaangażowanie w wewnętrzne projekty

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy jedną z czołowych firm na rynku zaopatrzenia medycznego z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą sprzętu medycznego z wielu dziedzin medycyny ogólnej i specjalistycznej.Więcej informacji o naszej firmie dostępnych jest pod adresem: www.zarys.pl

Przewiń do profilu firmy