Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. rekrutacji zagranicznych

Exact Systems Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gliwice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Exact Systems Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Swoje usługi świadczymy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Chin, Portugalii, Hiszpanii. Naszymi Klientami w Polsce są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5.500 Kontrolerów Jakości Exact Systems Sp. z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydata/kandydatkę do współpracy w roli:

Młodszy specjalista
ds. rekrutacji zagranicznych

Zadania:

  • Planowanie, organizowanie i nadzorowanie procesów rekrutacyjnych w oparciu o zamówienie i określony czas realizacji,
  • Umawianie spotkań rekrutacyjnych,
  • Prowadzenie spotkań rekrutacyjnych z kandydatami,
  • Dbanie o budowanie wizerunku pracodawcy (np. poprzez udział w targach pracy),
  • Raportowanie i analiza bieżących danych,
  • Publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • Poszukiwanie nowych, efektywnych źródeł pozyskiwania kandydatów,
  • Udział w procesie zatrudniania i kierowania kandydatów do pracy,
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z kandydatami.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie rekrutacji - mile widziane,
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie pakiet MS Office),
  • Umiejętność budowania relacji i komunikatywność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację postawionych celów.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wynagrodzenie podstawowe + system premiowy),
  • Międzynarodowe środowisko pracy,
  • Szkolenia wdrażające,
  • Możliwość rozwoju oraz doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy,
  • Świadczenia z zakresu ubezpieczenia pracowniczego i opieki zdrowotnej oraz pozapłacowy system benefitów.
Proces rekrutacji odbywa się zdalnie!

Osoby zainteresowane współpracą z Exact Systems Sp. z o.o.
i spełniające wymagania prosimy o przesłanie aplikacji CV.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie i firmie Exact Systems?

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy