Młodszy Specjalista ds. Remarketingu

  • Jawczyce (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Poznańska 94, 05-850 Jawczyce, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 2019-08-19
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 2019-09-18)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Athlon Car Lease Polska Sp. z o. o. ogłasza rekrutację na stanowisko:

    Lokalizacja: Poznańska 94, 05-850 Jawczyce, Polska

    Zakres obowiązków:

    • Odpowiedzialność za sprzedaż pojazdów używanych (remarketing) oraz wsparcie w zarządzaniu placem depozytowym pojazdów
    • Monitorowanie wszystkich aspektów procesu logistycznego i zwrotu pojazdu
    • Zarządzanie pojazdami po zakończeniu umów finansowania lub umów gwarancji wartości końcowych przez Athlon
    • Weryfikacja ekspertyz technicznych (np. DEKRA, SGS) oraz praca na bazach danych pojazdów
    • Audytowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami w zakresie logistyki, inspekcji oraz przygotowania pojazdów do sprzedaży
    • Audyt punktów depozytu oraz salonów sprzedaży pojazdów
    • Sprzedaż używanych pojazdów (w tym negocjacje cenowe w zakresie odpowiedzialności zgodnie
      z obowiązującymi regulacjami Athlon)
    • Uczestnictwo w procesie aktywnego kończenia umów oraz sprzedaży pojazdów przez ich zakończeniem
    • Obsługa posprzedażna

    Wymagane kwalifikacje:

    • Wykształcenie wyższe (dodatkowym atutem będzie wykształcenie w zakresie motoryzacji lub techniczne)
    • Doświadczenie w sprzedaży
    • Znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowych atutem
    • Doświadczenie w pracy z Klientem
    • Bardzo dobra znajomość Microsoft Office, w szczególności MO Excel
    • Znajomość systemów zarządzania flotą, systemów księgowych
    • Język angielski na poziomie komunikatywnym
    • Dodatkowe: zdyscyplinowanie, obowiązkowość, inicjatywa, umiejętność pracy zespołowej, umiejętności analityczne i prezentacyjne

    Oferujemy:

    • Doskonale warunki i przyjazne miejsce pracy;
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i realne perspektywy rozwoju;
    • Umowę o pracę na czas nieokreślony;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem świadczeń;
    • Program profesjonalnych szkoleń;
    Osoby zainteresowane prosimy o kontakt za pomocą Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).