Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Remontów i Inwestycji

LS Airport Services S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikowanie dokumentacji technicznej oraz przygotowywanie przedmiarów i szacunkowych wycen planowanych robót, rysunków zmian aranżacyjnych i  remontowych

  • Opracowywanie zapytań ofertowych pod względem merytorycznym

  • Współpraca z Projektantem i Generalnym Wykonawcą w trakcie realizacji projektów remontowych i inwestycyjnych

  • Nadzór i koordynacja projektów remontowych

  • Przeprowadzanie negocjacji handlowych z wykonawcami

  • Udział w komisjach zakupowych realizujących zadania remontowe i inwestycyjne, w tym przygotowywanie wniosków zakupowych i rekomendacji dla Zarządu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie – branża konstrukcyjno-budowlana

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Doświadczenie– min. 1 rok w pracy na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, AutoCad;

  • Podstawowa znajomość kosztorysowania robót budowlanych

  • Podstawowa znajomość branży sanitarnej i elektrycznej

  • Umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie

To oferujemy

  • Pracę w ciekawym środowisku lotniczym

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracę w firmie o wieloletniej tradycji

  • Pracę w zgranym zespole