Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Repackingu

Unilever Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Zamawianie komponentów (materiały opakowaniowe) do bieżącej produkcji

  • Kontrolowanie kosztów w zakresie powierzonych obowiązków

  • Zarządzanie procesami przepływu oraz poziomem zapasu materiałów opakowaniowych (w tym proces zarządzania obsoletami materiałów opakowaniowych)

  • Terminowe i rzetelne rozliczanie faktur za zakupione usługi i materiały

  • Współpraca z innymi działami w ramach Unilever i zewnętrznymi kontrahentami w zakresie realizacji bieżących obowiązków i prowadzenia projektów

  • Raportowanie bieżących wyników pracy

  • Pełnienie zastępstwa w ramach uzgodnionej struktury zespołu

Nasze wymagania

  • Umiejętność analizy danych numerycznych pochodzących z różnych źródeł (warunek konieczny: zaawansowana znajomość Excela i doświadczenie w korzystaniu z tego narzędzia)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację (ważny jest brak bariery w komunikacji werbalnej)

  • Gotowości do dojazdów do magazynu w Woli Bykowskiej (k. Piotrkowa Trybunalskiego) min. raz w tygodniu (od końca roku 2021, obecnie praca zdalna)

  • Preferowane wykształcenie wyższe

  • Determinacja w pokonywaniu napotkanych przeszkód

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność nawiązywania współpracy, otwartości

  • Efektywne planowanie czasu pracy

  • Zdolność szybkiego uczenia się

  • Znajomość SAP mile widziana (nie jest to warunek konieczny)

  • Znajomość procesów logistycznych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie FMCG;

  • Umowę o pracę na 12 miesięcy za pośrednictwem agencji zewnętrznej, z możliwością przedłużenia współpracy

  • Dostęp do produktów Unilevera poprzez sklep online dla pracowników z preferencyjnymi cenami

  • Dostęp do platform e-learningowych i zajęć platformy do nauki j. angielskiego

  • Możliwość korzystania z usług concierge za pośrednictwem AskHenry

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi