Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Robotyzacji

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • RPA

  • MSSQL

  • HTML

  • CSS

Mile widziane

  • VBA

  • C#

  • MS PowerApps

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie, testowanie oraz wdrażanie robotów w dedykowanym narzędziu RPA

  • współpraca z obszarami biznesowymi - analizowanie procesów oraz określanie możliwości ich optymalizacji/automatyzacji

  • zapewnianie bieżącego wsparcia utrzymania rozwiązań typu RPA

  • zbieranie i uzgadnianie wymagań biznesowych

  • tworzenie dokumentacji biznesowej i technicznej

Nasze wymagania

  • wiesz, co to jest RPA i chciałbyś/-abyś się w tej dziedzinie rozwijać

  • znasz podstawy MSSQL oraz HTML/CSS

  • posiadasz zdolność identyfikacji obszarów podatnych na robotyzacje,

  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne

  • cechuje Cię samodzielność i odpowiedzialność

  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym

  • posiadasz doświadczenie zawodowe w zakresie rozwiązań typu RPA

  • posiadasz doświadczenie w obszarze analizy procesów biznesowych

  • znasz VBA

  • znasz C#

  • znasz MS PowerApps

To oferujemy

  • uczciwe warunki zatrudnienia: umowa o pracę, pakiet benefitów, liczne akcje na rzecz pracowników i ich rodzin

  • pełne wprowadzenie do obowiązków – przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć pracę

  • innowacyjne środowisko pracy i możliwość udziału w ciekawych projektach, które niejednokrotnie wyznaczają trendy na rynku

  • narzędzia niezbędne do realizacji celów

  • możliwość udziału w tworzeniu, rozwoju i implementacji rozwiązań biznesowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

LINK4 to niezwykłe Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które dzięki zaangażowaniu, pasji, wytrwałości swoich pracowników pnie się na wyżyny sukcesu. Na przestrzeni naszej działalności zdobyliśmy wiele nagród z obszaru biznesu, obsługi klienta, również jako pracodawca. Dużo osiągnęliśmy, ale wiele jeszcze przed nami. I Ty możesz stać się częścią naszej Załogi.

Przewiń do profilu firmy