Młodszy specjalista ds. RODO i ISO

ASTEK Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 6 dni
    do: 28 paź 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • RODO

  • ISO/EIC 27001:2013

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach w zakresu ochrony danych i bezpieczeństwa informacji,

  • Wsparcie w przygotowywaniu i wdrażaniu polityk, standardów w zakresie bezpieczeństwa informacji,

  • Wspieranie i monitorowanie audytów wewnętrznych w organizacji,

  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych oraz prowadzenie szkoleń dla pracowników z zakresu ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji,

  • Uczestnictwo w procesie zarządzania incydentami bezpieczeństwa

Nasze wymagania

  • Znajomość obowiązujących przepisów regulujących przetwarzanie danych osobowych,

  • Znajomość normy ISO/EIC 27001:2013 (w szczególności załącznika A.),

  • Minimum półroczne doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa informacji/ochrony danych osobowych,

  • Umiejętność pracy w rozproszonym zespole,

  • Dokładność i skrupulatność,

Mile widziane

  • Posiadanie certyfikatu audytora wewnętrznego normy ISO/EIC 27001:2013,

  • Znajomość normy ISO 9001:2015,

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • szkolenia i treningi

  • rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku - naszymi Klientami są najbardziej rozpoznawalne marki polskie i globalne

  • benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne

  • dogodną lokalizację biur

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne