Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. rozliczeń

Naster

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Naliczanie prowizji dla sieci handlowej,

  • Weryfikacja zestawień prowizyjnych od głównego odbiorcy,

  • Weryfikacja zestawień końcowych od głównego odbiorcy,

  • Przygotowywanie prostych zestawień i raportów sprzedażowych,

  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy w zakresie raportowania, analizy i interpretacji danych finansowych i rynkowych,

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego,

  • Dobrej znajomości pakietu Office (w szczególności Excel),

  • Skrupulatność oraz systematyczność,

  • Umiejętność pracy wielozadaniowej pod presją czasu,

  • Umiejętność logicznego myślenia,

  • Umiejętność współpracy w zespole,

  • Doświadczenie w pracy na zbliżonym merytorycznie stanowisku będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Pracę w firmie o ugruntowanej wieloletniej pozycji na rynku sprzedaży energii i OZE,

  • Pracę z wyjątkowymi ludźmi w branży.

Naster

Firma Naster działa z sukcesami od roku 2011r i jest liderem sprzedaży energii i gazu w Polsce. Wieloletnie doświadczenie daje nam lepsze spojrzenie na potrzeby klienta i wymagania dynamicznie rozwijającego się rynku odnawialnych źródeł energii oraz energetyki. W związku z naszym intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy specjalista ds. rozliczeń

Przewiń do profilu firmy