Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń Czasu Pracy

DRIVIA CENTRUM ROZLICZEŃ TRANSPORTU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie danych,

  • analizowanie i rozliczanie czasu pracy kierowców,

  • prowadzenie dokumentacji i teczek osobowych,

  • rozliczanie delegacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,

  • dobra znajomość obsługi komputera,

  • umiejętność pracy w zespole, zdolności interpersonalne,

  • umiejętność analitycznego myślenia, silna motywacja do pracy oraz umiejętność samodzielnego działania,

  • gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji,

  • znajomość zagadnień dotyczących czasu pracy kierowców oraz doświadczenie w zakresie rozliczania czasu pracy będą dodatkowym atutem,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy zgodny z naszymi standardami.

To oferujemy

  • wysokiej klasy szkolenia początkowe,

  • możliwości rozwoju zawodowego,

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • zdobycie wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie rozliczania czasu pracy,

  • możliwość pracy w młodym zespole.

Celem pracy na stanowisku młodszego specjalisty ds. rozliczeń czasu pracy będzie profesjonalna obsługa klientów firmy w zakresie usług świadczonych przez DRIVIA Centrum Obsługi Transportu.

Przewiń do profilu firmy

Wymagane dokumenty

  • CV,

  • list motywacyjny.