Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. rozliczeń czasu pracy

DRIVIA Centrum Obsługi TransportuO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

MŁODSZY SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ CZASU PRACY

Celem pracy na stanowisku młodszego specjalisty ds. rozliczeń czasu pracy będzie profesjonalna obsługa klientów firmy w zakresie usług świadczonych przez firmę DRIVIA Centrum Obsługi Transportu.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • umiejętność pracy w zespole, zdolności interpersonalne,
  • umiejętność analitycznego myślenia, silna motywacja do pracy oraz umiejętność samodzielnego działania,
  • gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • znajomość zagadnień dotyczących czasu pracy kierowców oraz doświadczenie w zakresie rozliczania czasu pracy będą dodatkowym atutem,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy zgodny z naszymi standardami.

Obowiązki

  • wprowadzanie danych,
  • analizowanie i rozliczanie czasu pracy kierowców,
  • prowadzenie dokumentacji i teczek osobowych,
  • rozliczanie delegacji.

Oferujemy

  • wysokiej klasy szkolenia początkowe,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • zdobycie wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie rozliczania czasu pracy,
  • możliwość pracy w młodym zespole.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o składanie swoich aplikacji (C.V. oraz list motywacyjny) wysyłając poprzez przycisk Aplikuj do 24 września 2020r.

Prosimy o dopisanie na aplikacji poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu realizacji procesu rekrutacji przez MD Doradztwo Transportowe Marek Dorabiała z siedzibą w Warszawie".

Klikając przycisk "Aplikuj" lub wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne w inny sposób do MD Doradztwo Transportowe Marek, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Administratorem danych jest MD Doradztwo Transportowe Marek Dorabiała z siedzibą w Warszawie przy ul. Smyczkowa 17, lok. U2 (o2-678). Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji procesu rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy