Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń Działu Zakupów

NEONET S.A.

  • Nyska 48A, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

NEONET S.A.

Nyska 48A

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzania i alokacja kosztów w systemie wewnętrznym firmy

  • Weryfikacja zgodności rozliczeń z kontrahentami

  • Weryfikacja warunków umów z wystawionymi przez kontrahentów fakturami

  • Weryfikacja zgodności założonych budżetów z ich wykonaniem

  • Współpraca z Kupcem w zakresie realizacji założonego przez firmę budżetu w danej kategorii zakupowej

  • Analiza planu wykonania i porównywanie ewentualnych niezgodności

  • Współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek Ekonomia/ Finanse/ Kontroling), może być student ostatnich lat studiów

  • Min. 1- rok doświadczenia zawodowego w obszarze finansów czy analiz

  • Dobra znajomość MS Excel (wyszukaj pionowo, jeżeli, suma warunków) - warunek konieczny

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wychwytywanie ewentualnych rozbieżności

  • Wnikliwość, samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków

  • Komunikatywność i otwartość na współpracę z innymi działami w firmie

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • inicjatywy dobroczynne

  • szkolenia wewnętrzne

Etapy rekrutacji
1

Analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych

2

Kontakt telefoniczny

3

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym

NEONET S.A.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w sprzedaży detalicznej, internetowej i hurtowej artykułów branż RTV, AGD, IT i nowych technologii.

W tych trudnych czasach przykłada się dodatkową wagę do stabilności pracy oraz bezpieczeństwa. Zwłaszcza w takiej branży jak nasza - która sprawia, że mimo pandemii, nasi klienci mogą czuć się komfortowo w codziennych sytuacjach oraz nie muszą martwić się zepsutym sprzętem. Właśnie dlatego proponujemy STABILNE, PEWNE zatrudnienie - dołącz do nas i PRACUJ BEZPIECZNIE!

Przewiń do profilu firmy