Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń Ekip Montażowych

E.ON Foton

E.ON Foton

Wilhelma Konrada Roentgena 7

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczasz procesy montażowe - wyceniasz niestandardowe instalacje, kontrolujesz zwroty materiałowe

  • Jesteś w codziennym kontakcie z naszymi ekipami montażowymi - weryfikujesz i archiwizujesz dostarczane przez nie protokoły i inne dokumenty

  • Obsługa zamówienia podwykonawców i aktualizujesz wewnętrzne bazy danych

Nasze wymagania

  • Duża motywacja do rozwoju kariery w ramach Działu Zakupów i Logistyki - nie musisz mieć dużego doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy

  • Dobra znajomości MS Excel

  • Że będziesz chciał/a budować i ulepszać firmę razem z nami dając z siebie 100% !

To oferujemy

  • Benefity (opiekę medyczną, kartę multisport),

  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy,

  • Atmosferę opartą na partnerskich relacjach,

  • Realną możliwość rozwoju - firma się rozwija i my razem z nią.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • Wolne w Dzień Energetyka