Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. rozliczeń finansowych

PGNiG SA

  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

PGNiG SA

Marcina Kasprzaka 25

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w zakresie weryfikacji i kontroli prawidłowości zawieranych transakcji finansowych;

  • Zapewnienie terminowości i poprawności rozliczeń;

  • Weryfikacja bieżących sald środków finansowych na rachunkach bankowych PGNiG SA;

  • Wsparcie w realizacji płatności wychodzących z PGNiG SA, w tym płatności w trybie Split Payment;

  • Pomoc w administrowaniu zadłużeniem w ramach zawartych umów kredytowych i programów emisji papierów wartościowych (obligacji, euroobligacji) oraz cash-poolingu;

  • Wsparcie negocjowania, zawierania i obsługi umów rachunków bankowych, umów systemów bankowości elektronicznej, automatycznego lokowania środków, konsolidacji sald oraz administrowania systemami bankowości elektronicznej, przygotowywania Kart Wzorów Podpisów;

  • Administrowanie służbowymi kartami płatniczymi pracowników Spółki;

  • Wsparcie przy administrowaniu wadiami, gwarancjami i wekslami otrzymanymi jak i wystawianymi przez PGNiG SA lub na zlecenie PGNiG SA.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;

  • Przynajmniej 1 rok doświadczenia na stanowisku w obszarze ekonomicznym;

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze rozliczeń finansowych;

  • Znajomość podstawowych produktów bankowych (depozyt, transakcja wymiany walut, kredyt, gwarancja);

  • Umiejętność obsługi systemów bankowości elektronicznej;

  • Przynajmniej średniozaawansowana znajomość języka angielskiego;

  • Przynajmniej średniozaawansowana znajomość Ms Excel;

  • Mile widziana znajomość SAP FI, SAP TR.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w Centrali Spółki PGNiG SA w Warszawie;

  • Pracę w miłej, przyjaznej atmosferze sprzyjającej wzajemnej współpracy, wymianie doświadczeń i pomysłów.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop

  • rowerownia dla pracowników

  • biuro w dogodnej lokalizacji

PGNiG SA

Centrala Spółki poszukuje pracownika na stanowisko:

PGNiG SA - Centrala Spółki

Departament Finansowy

Przewiń do profilu firmy