Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń

VGL Group Sp.z o.o.O firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Monitoring zrealizowanych zleceń pod kątem brakujących dokumentów,

  • Kontakt z przewoźnikami w celu windykacji dokumentów przewozowych,

  • Współpraca ze spedytorami w zakresie windykacji,

  • Pomoc w przygotowywaniu i wprowadzaniu faktur rozliczeniowych do systemu,

  • Przygotowanie zestawień, raportów,

  • Wsparcie Zespołu w bieżących pracach.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Doświadczenie w podobnej pracy min. 1 rok,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,

  • Zdolności analityczne,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Znajomość pakietu Microsoft Office.

To oferujemy

  • samodzielną, pełną wyzwań pracę

  • zgrywalizowany proces onboardingu, ułatwiający wdrożenie w nowe obowiązki

  • szkolenia z wiedzy zawodowej i z rozwoju osobistego

  • na Twojej ścieżce kariery już czekają na Ciebie możliwości awansu

  • korzystamy z najnowszych systemów technologii IT, które usprawniają codzienną pracę

  • udział w wielu organizowanych przez nas akcjach, konkursach dla Pracowników, czy okazjonalnych poczęstunkach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kafeteria benefitów do wyboru

  • codzienne dofinansowanie do Twojego lunchu

  • wspólne świętowanie ważnych wydarzeń

  • bezpłatne narzędzia do nauki języka angielskiego

  • możliwość rozwoju z coachem

VGL Group Sp.z o.o.

Grupa VGL - Jesteśmy DRUŻYNĄ, którą tworzy już ponad 500 pracowników w całej Polsce. Wspólnie budujemy Zespół EKSPERTÓW jako jeden z największych operatorów logistycznych w kraju. Od 20 lat podróżujemy w czasie... a właściwie na czas, transportując drogą lotniczą, kolejową, morską i lądową produkty dla wielu branż.

Przewiń do profilu firmy