Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. rozliczeń

Towarzystwo Ubezpieczeń ZDROWIE SA

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • rozpatrywanie wniosków o zwrot kosztów świadczenia na podstawie przesłanej dokumentacji

  • weryfikacja rozliczeń od współpracujących podmiotów medycznych

  • redagowanie pism do ubezpieczonych

  • archiwizacja dokumentów

  • telefoniczny i mailowy kontakt z ubezpieczonymi i podmiotami medycznymi

  • Twoimi podstawowymi zadaniami będą: weryfikacja kompletności dokumentów i zawartych na nich danych, przygotowywanie pism formalnych, wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu.

Nasze wymagania

  • biegła obsługa komputera (w szczególności pakietu MS Office),

  • dobra organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa,

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,

  • komunikatywność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dokładność i skrupulatność,

  • doświadczenie w obsłudze klientów mile widziane,

  • znajomość rynku ubezpieczeń zdrowotnych będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne i ubezpieczenie na życie dla pracownika oraz jego rodziny

  • praca w miłym i kreatywnym zespole

  • dogodna lokalizacja biura w centrum Gdyni

Oferujemy wsparcie we wdrażaniu do nowych obowiązków - doświadczenie w rozliczaniu nie jest warunkiem koniecznym. Oferta nie dotyczy pracy o charakterze księgowym - jest to stanowisko biurowo-administracyjne. Jeśli jesteś komunikatywny, potrafisz dobrze planować swój czas, jesteś otwarty na nowe umiejętności- to praca dla Ciebie!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Towarzystwo Ubezpieczeń ZDROWIE SA istniejące od ponad 11 lat na polskim rynku towarzystwo ubezpieczeń, specjalizujące się wyłącznie w ubezpieczeniach zdrowotnych, poszukuje pracownika na stanowisko:

www.tuzdrowie.pl

Przewiń do profilu firmy