Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. rozliczeń

HR for Business Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Sportowa 8

Mały Kack

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Rola administratora zamówień

  • Tworzenie oraz wysyłanie do dostawców zamówień na materiały potrzebne do świadczenia usług

  • Potwierdzanie dostaw

  • Rozliczanie faktur kosztowych z zamówieniami

  • Prowadzenie dziennika korespondencji

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Dobra organizacja pracy własnej, systematyczność oraz umiejętność ustalania priorytetów

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w dużej organizacji biznesowej oraz zdobycie cennego doświadczenia zawodowego

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Współpracę ze specjalistami z różnych obszarów firmy

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, medycznego oraz programu Multisport na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • inicjatywy dobroczynne

  • dostęp do bazy szkoleń elearningowych

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej

Grupa Impel to największy w Polsce dostawca usług outsourcingowych dla biznesu. Stale rozbudowujemy naszą ofertę, wprowadzamy rozwiązania dedykowane poszczególnym branżom, wykorzystujemy nowe technologie, co pozwala nam wspierać klientów w wielu obszarach ich działalności. Wyznaczamy kierunki, działamy innowacyjnie, mamy wpływ i realnie zmieniamy polski rynek usług.

Przewiń do profilu firmy