Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. Rozliczeń

HULTAFORS GROUP LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Goleniów

    Goleniów, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikować faktury oraz inne dokumenty finansowe;

  • Dbać o prawidłowy obieg dokumentów księgowych w firmie;

  • Bieżąco zarządzać systemem płatności;

  • Wprowadzać przelewy do systemu bankowego;

  • Wyjaśniać rozbieżności księgowe z kontrahentami;

  • Współpracować z biurem rachunkowym oraz instytuacjami bankowymi;

  • Przygotowywać raporty i zestawienia na potrzeby działu finansowego i Zarządu;

  • Sprawiać aby każdy nastepny dzień był bardziej udany od poprzedniego :)

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w obszarze rozliczeń i administracji;

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację w mowie i piśmie;

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie finansów lub księgowości;

  • Sumienność i umiejętność organizacji pracy na samodzielnym stanowisku;

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz otwartość na zmiany;

  • Sprawna obsługa MS Office.

To oferujemy

  • Możliwość wpływu na organizację pracy własnej i posiadanie realnego wpływu na rozwój firmy;

  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w organizacji nastawionej na otwartą komunikację;

  • Realizację interesujących zadań, dzięki którym zdobędziesz nowe, cenne doświadczenie;

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

HULTAFORS GROUP LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Hultafors Group oferuje marki Snickers Workwear, Hultafors, Wibe Ladders, Solid Gear, Dunderdon, Toe Guard, Hellberg Safety oraz Johnson Level. Razem składają się one na wyjątkową rodzinę produktów dedykowanych zawodowym rzemieślnikom. Hultafors Group gromadzi marki premium, których artykuły dają fachowcom wiodące rozwiązania z zakresu funkcjonalności, bezpieczeństwa, ochrony i ogólnej wydajności.

Hultafors Group jest reprezentowana na wszystkich największych rynkach europejskich i posiada własne oddziały na najważniejszych z nich. Jest własnością holdingu Investment AB Latour, a jej centrala mieści się w Hultafors, pod Göteborgiem. Do naszego nowego Centrum Dystrybucyjnego zlokalizowanego w Goleniowskim Parku Przemysłowym (Łozienica) poszukujemy osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesłanie aplikacji w języku polskim i angielskim. Czekamy na Twoją wiadomość!