Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. rozliczeń i administracji

Falck Medycyna Sp. z o.o.O firmie

  • Opole, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Falck jest największym dostawcą usług ratownictwa medycznego na świecie oraz istotnym podmiotem zapewniającym opiekę medyczną dla firm, osób prywatnych oraz instytucji publicznych.

Aktualnie do Biura Regionalnego Falck zlokalizowanego w Opolu poszukujemy:

Młodszego specjalisty ds. rozliczeń i administracji

Zakres obowiązków:

  • obsługa Portalu Świadczeniodawcy NFZ oraz programów sprawozdawczych (KS-SOMED),
  • generowanie raportów i zestawień statystycznych,
  • kontakt z odpowiednimi komórkami NFZ w zakresie wymaganej sprawozdawczości,
  • wsparcie w przygotowywaniu dokumentacji przetargowej i konkursowej,
  • obsługa zamówień publicznych.
  • wsparcie obsługi administracyjnej regionu.

Wymagania:

  • wykształcenie min srednie,
  • znajomość rozliczeń z NFZ mile widziana,
  • znajomość MS Word, MS Excel,
  • sumienność i skrupulatność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach stosunku pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy (0,5 etatu),
  • benefity pracownicze (karta sportowa i abonament medyczny, ubezpieczenie grupowe),
  • kulturę organizacyjną opartą na wartościach i relacjach,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy