Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. rozliczeń i dokumentacji

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"O firmie

  • Żurawia 6/12
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"

Żurawia 6/12

Warszawa

W związku z niezwykle dynamicznym rozwojem oraz otwieraniem nowych oddziałów, największy Inkubator Przedsiębiorczość w Polsce FRP „Twój StartUp” poszukuje osób na stanowisko Młodszy specjalista ds. rozliczeń i dokumentacji

Jeżeli szukasz rzetelnej i sprawdzonej firmy, w której możesz nie tylko wykorzystywać swoje umiejętności, ale także je rozwijać i zdobywać nowe kompetencje?
Chcesz współtworzyć dynamicznie rozwijającą się strukturę organizacyjną, a jednocześnie być częścią młodego i kreatywnego zespołu?

Jeśli na oba pytania odpowiedziałeś twierdząco, zachęcamy do aplikowania na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • obsługa kadrowa Beneficjentów (rozliczanie pracowników, rozliczanie zaliczek na PIT/ZUS)
  • obsługa kadrowa współpracowników Fundacji (rozliczanie pracowników, rozliczanie zaliczek na PIT/ZUS)

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • chęć nauki i pozytywne nastawienie do pracy,
  • podstawowa wiedza z zakresu ubezpieczeń społecznych
  • ostatnie lata studiów lub ukończone studia preferowana specjalizacja: Rachunkowość i Finanse,
  • dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • mile widziana znajomość programu Comarch Optima.

Nasza oferta:

  • praca na podstawie umów cywilnoprawnych, (UMOWA O DZIEŁO/UMOWA ZLECENIE)
  • wynagrodzenie NETTO 2,9 tyś zł
  • rozwój umiejętności i zdobycie dodatkowych kwalifikacji,
  • współtworzenie struktury organizacyjnej firmy,
  • praca przy wielu ciekawych projektach, stałe wsparcie merytoryczne z zakresu administracji, finansów, podatków, prawa i zarządzania,
  • pełne przeszkolenie z zakresu księgowości i zasad rozliczania Beneficjentów i Fundacji

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy