Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń i Fakturowania

PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Marii Rodziewiczówny 4

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja poprawności odczytów i rejestracja w systemach billingowych;

  • Rejestracja, prognozowanie zużycia i szacowanie odczytów w ramach handlowej obsługi klientów;

  • Współuczestniczenie w procesie zmiany sprzedawcy w zakresie rozliczeń;

  • Wysyłanie danych do Centrum Korespondencji Masowej;

  • Generowanie faktur oraz innych dokumentów stosowanych w rozliczeniach z Klientami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie;

  • Doświadczenie w obsłudze klienta oraz fakturowaniu i rozliczaniu sprzedaży;

  • Praktyczna znajomość Pakietu MS Office (w szczególności MS Excel i MS Word);

  • Umiejętność zastosowania odpowiednich przepisów oraz procedur w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • Umiejętność organizacji pracy własnej;

  • Umiejętność współpracy w zespole i pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny;

  • Pracę w dynamicznym zespole;

  • Szeroki pakiet benefitów pracowniczych;

  • Możliwość rozwoju zawodowego, rozwijania swoich kompetencji;

  • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

Klauzula informacyjna

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Przesłanie do PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. („PGNiG OD”) danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w Kodeksie pracy, lub ich ujawnienie przez kandydata na dalszych etapach procesu rekrutacyjnego, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez PGNiG OD w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. to jeden z kluczowych podmiotów Grupy Kapitałowej PGNiG. Spółka rozpoczęła działalność operacyjną 1 sierpnia 2014 r. stając się największym sprzedawcą gazu w Polsce. Głównym zadaniem spółki jest obsługa handlowa klienta detalicznego w zakresie sprzedaży gazu ziemnego i energii elektrycznej.

Przewiń do profilu firmy