Ta oferta pracy jest nieaktualna od 187 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. rozliczeń i obsługi należności

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy sp. j.

    poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • Kontrola rozliczeń należności, raportowanie i ustalanie sald należności
    • Nadzór nad płynnością finansową i terminowością wpłat przez klientów
    • Windykacja należności krajowych i zagranicznych
    • Dokonywanie analiz i sporządzanie okresowych raportów dot. sprzedaży
    • Udział w fakturowaniu i rozliczaniu czynności prawnych

    Wymagania:

    • Zdolność logicznego i analitycznego myślenia oraz analizy i interpretacji danych finansowych
    • Samodzielność, sumienność, skrupulatność
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
    • Obsługa komputera w zakresie pakietu Office; znajomość programu Excel na poziomie zaawansowanym
    • Preferowane wykształcenie wyższe z zakresu ekonomia/finanse
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Umiejętność pracy w zespole, zdolności komunikacyjne
    • Wiedza z zakresu zarządzania finansami, fakturowania i windykacji
    • Mile widziana znajomość programu CDN Optima i TimeFrame

    Oferta:

    • Umowa o pracę w wymiarze 3/4 etatu (30 godz. tygodniowo) na 3-miesięczny okres próbny, z możliwością przedłużenia
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Ubezpieczenie medyczne Allianz po okresie próbnym

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów
    (CV oraz listu motywacyjnego) w terminie do dnia 30 listopada 2017 r.,

    klikając APLIKUJ na dole ogłoszenia.

    Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy,
    że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Informujemy, że Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy  sp. j.  w celu rekrutacyjnym.  Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania.

                                                                                                   www.traple.pl