Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. rozliczeń i wsparcia sprzedaży

HEKLA ENERGY sp. z o.o.

3 8004 500 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rozliczeń z Klientami oraz kontrahentami w systemie billingowym

  • Obsługa Klienta i kontrahenta

  • Wsparcie zespołu w codziennych działaniach

  • Wsparcie zespołu oraz Managera działu

  • Wsparcie działu sprzedaży w zakresie przygotowania dokumentacji (umowy sprzedaży)

  • Nadzór nad obiegiem informacji i dokumentów

  • Inne bieżące zadania

Nasze wymagania

  • Dyspozycja „od zaraz”

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - w szczególności Excel i Word

  • Inicjatywa w działaniu oraz umiejętności ustalania priorytetów

  • Poczucie odpowiedzialności za zadania i entuzjazm

  • Skrupulatność

  • Komunikatywność, uśmiech i otwartość do ludzi

  • Chęć do nauki i rozwoju

  • Przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego

  • Mile widziane pierwsze doświadczenie w realizacji podobnych obowiązków

  • Mile widziany status ucznia/studenta

To oferujemy

  • Pracę w młodym, profesjonalnym zespole

  • Stabilne, atrakcyjne zarobki

  • Możliwość dynamicznego rozwoju

  • Ciekawą pracę z różnorodnymi zadaniami

  • Realny wpływ na działalność Spółki

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

O nas

Hekla Energy jest nowoczesnym przedsiębiorstwem energetycznym zajmującym się obrotem energią elektryczną w Polsce. Dysponujemy wykwalifikowanym, zgranym zespołem specjalistów oraz zaawansowaną infrastrukturą tradingową. Ponieważ rozwijamy się bardzo dynamicznie, poszukujemy do naszego nowego oddziału w Warszawie członków Zespołu.