Młodszy Specjalista ds. rozliczeń

WL SiwikO firmie

WL Siwik

Marka Hłaski 18A

Józefów (pow. otwocki)

Naszą misją od 2007, odkąd istniejemy, jest dostarczenie wysokiej jakości produktów odzieżowych do Klientów na całym świecie. Realizujemy ją z coraz lepszym efektem, co odzwierciedla się w zaufaniu naszych Klientów i powierzaniu nam wymagających zadań. Kompleksowo podchodzimy do procesu produkcji; od wykreowania prototypu, przez proces tworzenia i dostarczenia wysokiej jakości finalnych produktów. Znamy się na modzie . Nasze produkty goszczą w sklepach Mediolanu czy Tokio.

Co nas wyróżnia?

Należyta skromność, lojalność oraz rzetelne zaangażowanie w projekty. To nasi pracownicy tworzą ostateczny efekt cieszący wymagających odbiorców luksusowych marek. Możemy pochwalić się nowoczesnym procesem zarządzania produkcją, opartym na japońskich rozwiązaniach z odpowiednim wyczuciem smaku wprost z wybiegów Mediolanu. 13 lat działalności krok w krok z szybko zmieniającym się rynkiem mody sprawia, że jesteśmy bardzo elastyczni i otwarci na nowe rozwiązania.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko

Młodszego Specjalisty ds. rozliczeń

Zakres obowiązków

  • Rejestracja dokumentów i dbanie o ich właściwy obieg,
  • Kompletowanie faktur podwykonawców i współpraca z magazynem w zakresie przyjęć magazynowych,
  • Kompletowanie i przygotowywanie dokumentów dla księgowości zewnętrznej,
  • Bieżąca obsługa korespondencji mailowej z podwykonawcami i działem księgowo-personalnym,
  • Wprowadzanie faktur do programu WAPRO MAG i WAPRO FAKIR,
  • Przygotowywanie dokumentów importowych (tłumaczenia faktur),
  • Kontakt z agencjami celnymi ds. eksportu i importu,
  • Obsługa przesyłek importowych i eksportowych,
  • Organizacja transportu krajowego i z Unii Europejskiej,
  • Bieżąca obsługa spraw personalnych, wsparcie administracji kadrowej zewnętrznej,
  • Bieżąca obsługa korespondencji w j. polskim i j. angielskim.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, w trakcie dalszej nauki,
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość podstaw księgowości,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Doskonała znajomość komputera szczególnie programów WAPRO MAG, WAPRO FAKIR i Excel,
  • Sumienność i dobra organizacja pracy,
  • Samodzielność i rzetelność w wykonywaniu zadań a jednocześnie umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.15,
  • Interesującą współpracę z międzynarodowym środowiskiem mody,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Przyjazny, wspierający zespół.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy