Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. rozliczeń

WL SiwikO firmie

WL Siwik

Marka Hłaski 18

Józefów (pow. warszawski zachodni)

Twój zakres obowiązków

  • Rejestracja dokumentów i dbanie o ich właściwy obieg,

  • Kompletowanie faktur podwykonawców i współpraca z magazynem w zakresie przyjęć magazynowych,

  • Kompletowanie i przygotowywanie dokumentów dla księgowości zewnętrznej,

  • Bieżąca obsługa korespondencji mailowej z podwykonawcami i działem księgowo-personalnym,

  • Wprowadzanie faktur do programu WAPRO MAG i WAPRO FAKIR,

  • Przygotowywanie dokumentów importowych (tłumaczenia faktur),

  • Obsługa przesyłek importowych i eksportowych,

  • Bieżąca obsługa spraw personalnych, wsparcie administracji kadrowej zewnętrznej,

  • Bieżąca obsługa korespondencji w j. polskim i j. angielskim.

Nasze wymagania

  • Wyksztalcenie minimum średnie, w trakcie dalszej nauki,

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość podstaw księgowości,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Doskonała znajomość komputera szczególnie programów WAPRO MAG, WAPRO FAKIR i Excel,

  • Sumienność i dobra organizacja pracy,

  • Samodzielność i rzetelność w wykonywaniu zadań a jednocześnie umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.15,

  • Intersującą współpracę z międzynarodowym środowiskiem mody,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Przyjazny, wspierający zespół.

WL Siwik

Naszą misją od 2007, odkąd istniejemy, jest dostarczenie wysokiej jakości produktów odzieżowych do Klientów na całym świecie. Realizujemy ją z coraz lepszym efektem, co odzwierciedla się w zaufaniu naszych Klientów i powierzaniu nam wymagających zadań. Kompleksowo podchodzimy do procesu produkcji; od wykreowania prototypu, przez proces tworzenia i dostarczenia wysokiej jakości finalnych produktów. Znamy się na modzie. Nasze produkty goszczą w sklepach Mediolanu czy Tokio.

Co nas wyróżnia?

Należyta skromność, lojalność oraz rzetelne zaangażowanie w projekty. To nasi pracownicy tworzą ostateczny efekt cieszący wymagających odbiorców luksusowych marek. Możemy pochwalić się nowoczesnym procesem zarządzania produkcją, opartym na japońskich rozwiązaniach z odpowiednim wyczuciem smaku wprost z wybiegów Mediolanu. 13 lat działalności krok w krok z szybko zmieniającym się rynkiem mody sprawia, że jesteśmy bardzo elastyczni i otwarci na nowe rozwiązania.

Przewiń do profilu firmy