Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. rozliczeń

Multiserwis Sp. z o.o.O firmie

  • Krapkowice

    Krapkowice, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wewnętrznych narzędzi i programów komputerowych takich jak TETA/DELTA, służących do rozliczeń pracy na kontraktach

  • Ewidencjonowanie oraz rozliczanie czasu pracy pracowników, realizujących usługi poza granicami Polski

  • Ścisła współpraca z osobami odpowiedzialnymi za realizację kontraktów oraz działami administracyjnymi firmy

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji związany z opodatkowaniem wynagrodzeń pracowniczych w krajach oddelegowania oraz o prawidłowy przepływ informacji

  • Bieżące wsparcie organizacyjne działu

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego na poziomie minimum B1/B2

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomia, finanse, rachunkowość)

  • Mile widziana znajomość systemu TETA

  • Praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office, szczególnie programu Excel

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz zdolność analitycznego myślenia

  • Komunikatywność oraz doskonała organizacja pracy

  • Zaangażowanie oraz skuteczność w działaniu

To oferujemy

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce

  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW

  • Atrakcyjny pakiet medyczny ENEL-MED

  • Możliwość korzystania z bufetu serwującego śniadania

  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

  • bufet serwujący śniadania

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

W pierwszym etapie skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.