Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. rozliczeń logistycznych

Spartank Sp. z o.o.O firmie

  • Rogów Opolski (pow. krapkowicki), opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

SPARTANK Sp. z o.o., to polskie przedsiębiorstwo transportowe działające w branży od 10 lat. W tym czasie zbudowaliśmy flotę prawie 60 własnych cystern chemicznych.

W 2018 i 2016 magazyn Forbes uhonorował nas tytułem „Diamenty Forbsa”.

W obecnej chwili dla lepszej obsługi naszych klientów otwieramy nowy oddział w Rogowie Opolskim i poszukujemy pracownika na stanowisko:

Główne zadania:

  • Rozliczanie usług logistycznych
  • Codzienna wspołpraca z dostawcami usług logistycznych oraz z Klientami
  • Raportowanie wskaźników wydajności pracy

Wymagania:

  • Podstawowa wiedza z zakresu fakturowania
  • Chęć rozwoju w obszarze logistyki/księgowości
  • Znajomość procesów logistycznych
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane w obszarze logistyki - Umiejętność pod presją czasu
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office (szczególnie MS Excel i Power Point)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Aplikacja powinna zawierać klauzulę: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spartank Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Lekarska 4-6, 51-134 Wrocław, moich danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie cv dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia i realizacji procesu rekrutacji na stanowisko, na które dotyczy moja aplikacja zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Łączy nas chemia

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy