Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. rozliczeń

TOTO SOCIETA PER AZIONI COSTRUZIONI GENERALI S.A. ODDZIAŁ W POLSCEO firmie

  • Łomża, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Toto Costruzioni Generali działa w branży budowlanej od ponad 50 lat i ma bogate doświadczenie w zarządzaniu złożonymi projektami infrastrukturalnymi, drogowymi i kolejowymi we Włoszech i za granicą. Firma specjalizuje się w budowie tuneli, obiektów mostowych oraz wiaduktów, a także jest jedną z wiodących we Włoszech w zakresie prefabrykacji ciężkiej.

Zadania:

  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z zasadami kontraktu, wymaganiami proceduralnymi, warunkami umowy;
  • Kontrola nad kompletowaniem oświadczeń podwykonawców;
  • Przygotowanie kart obmiarów;
  • Przygotowanie dokumentacji do rozliczenia;
  • Przygotowanie przejściowych świadectw płatności;
  • Wycena robót dodatkowych;
  • Opracowanie planów finansowych;
  • Wsparcie przy opracowaniu i wycenie roszczeń.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym lub w trakcie studiów zaocznych;
  • Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku (księgowość, rozliczenia, budownictwo);
  • Umiejętność swobodnego korzystania z Excel (analiza plików rozliczeniowych, raportowanie);
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1), mile widziana znajomość języka włoskiego;
  • Pasja, zainteresowanie branżą budowlaną, chęć zdobywania nowych umiejętności i doświadczeń.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do posiadanego doświadczenia;
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności.

Zainteresowane osoby prosimy o załączanie CV w języku polskim i angielskim.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy