Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. rozliczeń

INFINITE ICT Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Metodyczna analiza usług realizowanych dla klientów oraz dokumentacji pod względem funkcjonalności procesowych

  • Prowadzenie ewidencji, weryfikacji i nadzór nad przepływem urządzeń Klientów.

  • Kontrola stanu puli urządzeń oraz utrzymanie jej na odpowiednim poziomie ilościowym i jakościowym.

  • Fakturowanie rozliczanych procesów.

  • Praca nad analizą i ciągłym ulepszaniem już funkcjonujących procesów.

  • Weryfikacja i eskalacja zgłoszeń (współpraca z Działem Serwisu).

  • Wsparcie Działu Serwisu w obsłudze formalnej urządzeń fiskalnych.

  • Tworzenie zestawień, raportów, analiz z wykorzystaniem różnych systemów i narzędzi.

  • Cykliczne mierzenie i raportowanie kluczowych parametrów usług zdefiniowanych w umowach.

  • Współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne.

  • Samodzielność oraz umiejętność rozwiązywania problemów.

  • Zaangażowanie w wykonywane zadania.

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

  • Znajomość MS Excell na poziomie bardzo dobrym.

  • Biegła znajomość obsługi komputera.

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Mile widziane

  • Znajomość programów Enova, Subiekt.

  • Doświadczenie w zakresie procesowania urządzeń fiskalnych oraz systemów POS

To oferujemy

  • Stabilne miejsce pracy (umowa o pracę).

  • Możliwość rozwoju zawodowego z doświadczonym i zaangażowanym zespołem.

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (bony żywieniowe, karty sportowe FIT Profit, pakiet ubezpieczeń).

  • Ambitną, ciekawą oraz pełną wyzwań pracę.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Infinite IT Solutions jest firmą, której misją jest dostarczanie klientom nowoczesnych rozwiązań i usług informatycznych. Z naszych narzędzi korzysta już ponad 3000 przedsiębiorstw w kraju i zagranicą. Tym co cechuje naszą firmę jest profesjonalizm oraz zaangażowanie w dalszy rozwój.

Przewiń do profilu firmy