Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń Międzynarodowych

ACP Global ForwardingO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie rozliczeń z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi za wykonane usługi

  • weryfikacja i dekretacja faktur kosztowych od dostawców krajowych i zagranicznych

  • merytoryczna weryfikacja przewoźników drogowych

  • rejestracja dostawców w systemie operacyjnym

Nasze wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

  • dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność

  • wysoka kultura i etyka osobista oraz bezkonfliktowość w pracy zespołowej

  • dobra organizacja własnej pracy przy nastawieniu na cele i efektywne rozwiązywanie problemów

  • umiejętność pracy wielozadaniowej, podzielność uwagi

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych

  • mile widziane wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów niestacjonarnych)

To oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach procedur działania firmy

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia w stabilnej organizacji

  • możliwość dalszego rozwoju w strukturach grupy kapitałowej

  • prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • realna możliwość rozwoju

ACP Global Forwarding

ACP Global Forwarding Sp. z o.o. jest spółką należącą do grupy kapitałowej DPD Polska, świadczącą usługi międzynarodowej spedycji lotniczej, drogowej, morskiej i obsługi celnej poprzez własną agencję celną oraz oddziały w Warszawie, Gliwicach, Krakowie, Wrocławiu. Podstawą jakości i sukcesu naszej firmy jest kompetentny personel.

Przewiń do profilu firmy