Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń

ENEA Trading Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rozliczeń wszystkich transakcji zakupu energii elektrycznej w imieniu i na rzecz Spółek GK ENEA działających w obszarze sprzedaży detalicznej i wytwarzania energii elektrycznej;

  • Optymalizacja procesów rozliczeń z zakresu energii elektrycznej, praw majątkowych i gazu ziemnego;

  • Sporządzanie raportów wewnętrznych i zewnętrznych w zakresie obrotu energią elektryczną;

  • Przygotowywanie danych szacunkowych dotyczących niezafakturowanych kosztów w obszarze prowadzonych rozliczeń;

  • Współpraca ze służbami finansowo-księgowymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne (preferowane o profilu elektrycznym);

  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office w szczególności arkusz kalkulacyjny (znajomość VBA) oraz bazy danych MS Access;

  • Zdolności matematyczne i analityczne;

  • Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu Prawa Energetycznego, ekonomii oraz rynku obrotu energią;

  • Mile widziana znajomość zasad z zakresu rachunkowości;

  • Obowiązkowość, sumienność i dokładność;

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Dobra organizacja pracy oraz dyspozycyjność;

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Stanowisko w dynamicznie rozwijającej się organizacji;

  • Wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych (szkolenia, licencje, certyfikacje);

  • Przyjazną atmosferę w pracy;

  • Prywatną opiekę medyczną oraz bogaty pakiet socjalny.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

ENEA Trading Sp. z o.o.

Grupa Kapitałowa Enea to nowoczesny Pracodawca, który odgrywa jedną z kluczowych ról w rozwoju gospodarki krajowej. Działalność naszej Grupy opiera się na wytwarzaniu, dystrybucji i handlu energią elektryczną oraz świadczeniu usług w zakresie elektroenergetyki. Zatrudniamy blisko 15 tysięcy silnie zmotywowanych ludzi, z pasją realizujących swoje zadania. Naszymi Wartościami są Uczciwość, Odpowiedzialność, Kompetencja i Bezpieczeństwo. Jeżeli jesteś osobą, która jest nastawiona na realizację celów, potrafi współpracować w zespole, a przy tym profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków złóż do nas swoją aplikację. Więcej o nas na www.enea.pl.

ENEA Trading Sp. z o.o. jest odpowiedzialna za handel hurtowy w ramach GK ENEA. Prowadzimy, integrujemy i koordynujemy obrót energią elektryczną, gazem ziemnym, świadectwami pochodzenia i uprawnieniami do emisji CO2 oraz paliwami strategicznymi na potrzeby GK ENEA, jak i na własny rachunek.

Przewiń do profilu firmy