Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. rozliczeń

HR for Business Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie faktur przychodowych, faktur korygujących oraz not korygujących

  • Nadzór nad majątkiem

  • Rozliczanie bieżących faktur kosztowych

  • Pełnienie nadzoru nad flotą samochodową

  • Koordynowanie obszaru związanego z IT (zamawianie sprzętu)

  • Opieka posprzedażna CRM (nadzór nad zgłoszeniami od Klienta, nadzór nad Badaniem Satysfakcji Klientów)

  • Nadzór nad umowami zakupowymi

  • Prowadzenie rejestru podwykonawców lokalnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)

  • Samodzielność i umiejętność sprawnej organizacji pracy

  • Odpowiedzialność i sumienność w realizacji zadań

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość programu SAP

To oferujemy

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego, w jednej z największych polskich organizacji biznesowych

  • Stabilne zatrudnienie, w ramach umowy o pracę

  • Współpracę ze specjalistami z różnych działów firmy

  • Dostęp do platformy e-learningowej

  • Możliwość skorzystania z karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej

  • Benefity

  • inicjatywy dobroczynne

  • dostęp do bazy szkoleń elearningowych

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej

Grupa Impel to największy w Polsce dostawca usług outsourcingowych dla biznesu. Stale rozbudowujemy naszą ofertę, wprowadzamy rozwiązania dedykowane poszczególnym branżom, wykorzystujemy nowe technologie, co pozwala nam wspierać klientów w wielu obszarach ich działalności. Wyznaczamy kierunki, działamy innowacyjnie, mamy wpływ i realnie zmieniamy polski rynek usług.

Przewiń do profilu firmy