Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń

Also Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
ALSO Holding AG (ALSN.SW) (Emmen/Szwajcaria) łączy klientów i dostawców z branży ICT. Grupa oferuje rozwiązania ponad 550 renomowanych dostawców sprzętu, opro- gramowania i usług informatycznych dla ponad 100 000 klientów, którzy mogą korzystać z szerokiego spektrum zindywidualizowanych usług logistycznych, finansowych, usług IT oraz tradycyjnych usług dystrybucyjnych. ALSO udostępnia wszystkie usługi w jednym miejscu – począwszy od tworzenia złożonych środowisk IT, poprzez dostarczanie     i utrzymanie sprzętu i oprogramowania, aż po zwroty, regenerację i remarketing sprzętu IT. ALSO posiada swoje przedstawicielstwa w 23 krajach Europy i generuje łączną sprzedaż netto w wysokości około 9,2 mld euro, zatrudniając około 4 000 pracowników w 2018 roku. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://also.com

Zakres obowiązków:

  • Raportowanie, uzgadnianie oraz rozliczanie wykorzystanych rabatów producenckich
  • Ewidencjonowanie oraz wprowadzanie rabatów do systemu ERP
  • Weryfikacja cen zakupu oraz cen magazynowych, monitorowanie marży
  • Bieżący kontakt z dostawcami w zakresie rozliczenia budżetów marketingowych oraz rabatów towarowych
  • Kontrola poprawności raportów magazynowych oraz sprzedażowych
  • Przygotowanie dokumentacji związanej z rozliczeniem działań marketingowych oraz powiązanych
  • Przygotowywanie raportów cyklicznych, raportów ad-hoc, zestawień i analiz na potrzeby Departamentów Sprzedaży oraz Zakupów
  • Optymalizacja oraz zarządzanie aktualnymi procesami raportowania oraz przepływu danych
  • Identyfikacja i analiza potencjalnych obszarów wymagających poprawy
  • Przygotowywanie zleconych analiz na potrzeby kadry zarządzającej oraz pozostałych departamentów
  • Ścisła współpraca z pozostałymi departamentami w ramach projektów

Profil kandydata:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (księgowość, controlling itp.)
  • Znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz zdolność wyciągania logicznych wniosków z dostępnych źródeł
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz organizacja pracy na wysokim poziomie
  • Dokładność oraz dbałość o szczegóły
  • Inicjatywę w poszukiwaniu nowych rozwiązań
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Praktyczną znajomość IFRS/IAS
  • Znajomość SAP będzie dużym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w zgranym i profesjonalnym zespole
  • Możliwość rozwoju

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ALSO Polska sp. z o.o.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) za pomocą przycisku aplikowania w tytule wiadomości umieszczając nazwę stanowiska.

Ogłoszenie archiwalne