Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. rozliczeń

HR for Business Sp. z o.o.

  • Mieszka I 73, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Mieszka I 73

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie faktur przychodowych, faktur korygujących oraz not korygujących w systemie SAP

  • Nadzór na umowami z klientami

  • Tworzenie zamówień do dostawców

  • Rozliczanie faktur kosztowych

  • Nadzór nad majątkiem trwałym spółki

  • Opieka posprzedażna CRM (nadzór nad zgłoszeniami od klienta, nadzór nad Badaniem Satysfakcji Klientów)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Umiejętność obsługi komputera – MS Office

  • Samodzielność i umiejętność sprawnej organizacji pracy

  • Odpowiedzialność i sumienność w realizacji zadań

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziana znajomość SAP

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w dużej organizacji biznesowej

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Nabywanie wiedzy i kompetencji poprzez bogaty pakiet szkoleń e-learningowych

  • Możliwość korzystania z karty Multisport i prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach

HR for Business Sp. z o.o. spółka będąca częścią Grupy Impel, świadcząca usługi administracyjne dla spółek Grupy, aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy