Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń Ubezpieczeń

MAK Ubezpieczenia Sp. z o.o.O firmie

MAK Ubezpieczenia Sp. z o.o.

Domaniewska 39

Warszawa

GRUPA MAK to największa w branży firma brokerska z polskim kapitałem zrzeszająca w sobie spółki, które są potentatami na naszym rynku ubezpieczeniowym.

MAK działa i dba o bezpieczeństwo swoich Klientów już od 20 lat. W ich oczach jest zaufanym partnerem i specjalizuje się w obsłudze programów z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, na życie i odpowiedzialności cywilnej oraz finansowych zawsze najlepiej dopasowanych do rzeczywistych potrzeb Klientów, a ponad 300 pracowników w tym 100 licencjonowanych brokerów codziennie wspiera swoich Klientów budując unikalne, spersonalizowane rozwiązania ubezpieczeniowe.
MŁODSZY SPECJALISTA
DS. ROZLICZEŃ UBEZPIECZEŃ

WYMAGANIA

  • Minimum 1 rok doświadczenia w branży ubezpieczeniowej na podobnym stanowisku
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności EXCEL)
  • Preferowany absolwent kierunku matematyczno-ekonomicznego lub pokrewnego
  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy
  • Nastawienie na cel

ZADANIA

  • Weryfikacja poprawności wystawionych polis
  • Rozliczanie wystawionych polis z Towarzystwami Ubezpieczeń
  • Opracowywanie raportów, zestawień i analiz prowizyjnych
  • Cykliczne opracowywanie raportów sprzedażowych
  • Przygotowywanie i interpretacja zestawień w oparciu o założenia i wymagania biznesowe
  • Obsługa klientów na rynku polskim oraz Europy

OFERUJEMY

  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub umowa współpracy)
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie dla pracownika
  • Preferencyjne warunki ubezpieczeń oraz opieki medycznej dla członków rodziny
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Grupę MAK z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 39, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy