Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy Polski Standard Płatności Sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie przez Pracodawcę Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Polski Standard Płatności Sp. z o.o.

Młodszy Specjalista ds. rozliczeń w Wydziale Rozliczeń i Reklamacji

Polski Standard Płatności Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 22 sty 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa operacyjna rozliczeń płatności mobilnych,

  • weryfikacja poprawności rozliczeń płatności mobilnych i wyjaśnianie niezgodności,

  • obsługa reklamacji dotyczących płatności mobilnych w języku polskim i angielskim,

  • współpraca operacyjna z podmiotami uczestniczącymi w rozliczaniu płatności mobilnych,

  • udział w testach systemów informatycznych wspomagających obsługę płatności mobilnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe preferowane, minimum licencjat wymagany (ekonomia, bankowość, finanse, matematyka lub inne kierunki pokrewne),

  • zdolności analityczne,

  • dobra znajomość oprogramowania biurowego MS Office (w szczególności MS Excel,)

  • sumienność i dokładność,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • umiejętność rozwiązywania problemów i szukania rozwiązań,

  • komunikatywność,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnim,

  • znajomość rozliczeń płatności krajowych, zagranicznych lub transakcji kartowych będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę przy realizacji innowacyjnych projektów

  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • niepowtarzalna atmosferę pracy :)

  • zgrany zespół

  • pracowniczy pakiet w Luxmed

  • kartę Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • kawa / herbata

Polski Standard Płatności to spółka sektora fintech stawiająca sobie za cel wspieranie rozwoju, upowszechnianie oraz promowanie standardu płatności mobilnych. Efektem tych działań jest stworzenie systemu płatności mobilnych BLIK, dostępnego z poziomu aplikacji mobilnych większości banków w Polsce. BLIK umożliwia dokonanie płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych, wypłatę i wpłatę gotówki w bankomatach/wpłatomatach, a także natychmiastowe przelewy na numer telefonu.

Przewiń do profilu firmy

Uwaga!

Ruchomy czas pracy w godzinach 07:30-15:30 i 08:00-16:00