Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. rozliczeń

EDISON ENERGIA Spółka AkcyjnaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania Energia prosto ze słońca domu. Zrób to z nami!
Poszukiwany

Twoje główne zadania:

  • Analiza płatności,
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu operacyjnego,
  • Sprawdzanie poprawności faktur i rozliczeń,
  • Rejestracja dokumentów księgowych,
  • Wprowadzanie wyciągów bankowych i kredytów,
  • Potwierdzanie transakcji z bankami,
  • Praca z systemem wewnętrznym,
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Pierwsze doświadczenie, w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office ( szczególnie MS Excel)
  • Skrupulatność oraz wielozadaniowość

Ze swojej strony zapewniamy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia: podstawa oraz jasny system premiowy,
  • Pracę pełną wyzwań, rozwój w strukturach firmy, możliwość awansu,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • Pracę w najszybciej rozwijającej się firmie z branży OZE, jesteśmy jednym z liderów na rynku Polskim,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Pakiet szkoleń
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
… i działaj z nami przy rozbudowie prawdopodobnie najlepszego zespołu w branży fotowoltaiki w Polsce! Zapraszamy :) Dobra energia niech będzie z Wami!

Ogłoszenie archiwalne