Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. rozliczeń

Unilink S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Unilink SA, wiodący dystrybutor ubezpieczeń w Polsce, posiadający w ofercie produkty 40 Towarzystw Ubezpieczeniowych, operujący ogólnopolską siecią sprzedaży ponad 14.000 Agentów, poszukuje osób do pracy w Centrali, na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie raportów, zestawień i analiz prowizyjnych
  • kompleksowa obsługa procesu rozliczeń dla sieci sprzedaży
  • wyjaśnienie rozbieżności w raportowaniu i rozliczeniach
  • ścisła komunikacja i współpraca z działem księgowości
  • opracowywanie i weryfikacja schematów prowizyjnych

Oczekujemy:

  • doskonałej organizacji pracy własnej oraz umiejętności ustalania priorytetów
  • zdolności komunikacyjnych
  • dokładności, sumienności, orientacji na realizację zadań i współpracę
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office w szczególności Excel
  • znajomości zagadnień związanych z rozliczeniami
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • znajomość branży ubezpieczeń będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy o pracę
  • szkolenia
  • rozwój w strukturach spółki
  • pracę w nowoczesnej firmie, realizowaną w młodym i dynamicznym zespole
  • różnorodność podejmowanych wyzwań
  • motywacyjny system wynagrodzeń, związany z osiąganymi wynikami

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przesłanie CV oraz załączonego w linku oświadczenia - zgoda i klauzula informacyjna (skan podpisanego dokumentu) za pomocą przycisku Aplikuj, a także o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Ogłoszenie archiwalne