Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. rozliczeń

Mediacore Sp. z o. o.O firmie

  • Podmiejska 20, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Mediacore Sp. z o. o.

Podmiejska 20

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie i nadzór nad obiegiem faktur

  • Ewidencjonowanie i rozliczanie dokumentów kosztowych

  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w zestawieniach finansowych

  • Współpraca z innymi działami spółki w procesach finansowych

  • Przygotowywanie raportów i zestawień

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (finanse lub pokrewne) – mile widziani są studenci ostatnich lat studiów

  • Dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy w dziale finansów

  • Bardzo dobra znajomość programu MS Office Excel

  • Dokładność i skrupulatność

  • Umiejętność pracy z liczbami, analitycznego myślenia

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanej wiedzy i doświadczenia

  • Pracę w przyjaznej atmosferze oraz komfortowych warunkach

  • Pracę z osobami o długoletnim doświadczeniu i wielu sukcesach zawodowych

  • Możliwość zdobycia doświadczenia, stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w szybko rozwijającej się grupie firm związanych z branżą reklamową

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Darmowe lekcje języka angielskiego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

Mediacore Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z wieloletnim doświadczeniem zajmująca się tworzeniem strategii komunikacji marketingowej oraz planowaniem i zakupem mediów.

Wśród naszych klientów znajduje się wiele dobrze rozpoznawalnych marek będącymi liderami w swoich kategoriach.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.