Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
S4E S.A.

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń

S4E S.A.O firmie

  • Bokserska 66, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze dzień
    do: 16 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

S4E S.A.

Bokserska 66

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie faktur sprzedaży

  • Wystawianie not korygujących, not odsetkowych, wezwań do zapłaty

  • Bieżący kontakt z klientami w sprawach wzajemnych rozliczeń oraz naliczania rabatów

  • Windykacja należności (telefoniczna i mailowa)

  • Tworzenie raportów wewnętrznych związanych z zarządzaniem należnościami spółki

  • Sporządzanie bieżącej dokumentacji oraz umów zabezpieczających transakcje handlowe

  • Współpraca z ubezpieczycielem w zakresie obsługi należności handlowych

  • Weryfikacja wysokości limitów kredytowych klientów spółki

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu Office (w szczególności MS Excel)

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, finanse) lub w trakcie

  • Mile widziana znajomość programu SYMFONIA HANDEL

  • Skrupulatność i dokładność

  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Premie uzależnione od wyników pracy

  • Pakiet medyczny, multisport, ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Tak się u nas pracuje