Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń

EDISON ENERGIA Spółka AkcyjnaO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza płatności
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu operacyjnego
  • Sprawdzanie poprawności faktur i rozliczeń
  • Rejestracja dokumentów księgowych
  • Wprowadzanie wyciągów bankowych i kredytów
  • Potwierdzanie transakcji z bankami
  • Praca z systemem wewnętrznym
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Pierwsze doświadczenie, w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • Bardzo dobra znajomość MS Office ( szczególnie MS Excel)
  • Skrupulatność oraz wielozadaniowość

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia: podstawa oraz jasny system premiowy
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Pakiet szkoleń
  • Prywatną opiekę medyczną po okresie wdrożeniowym

EDISON ENERGIA Spółka Akcyjna

Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!

Działaj z nami przy rozbudowie prawdopodobnie najlepszego zespołu w branży fotowoltaiki w Polsce!

Zapraszamy :) Dobra energia niech będzie z Wami!

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń, Warszawa