Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. rozliczeń

Skarbiec Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Skarbiec Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

Skarbiec TFI SA powstało w 1997 roku, jako piąte towarzystwo funduszy inwestycyjnych w Polsce. Jesteśmy licencjonowaną instytucją finansową, zarządzamy funduszami inwestycyjnymi i portfelami przestrzegając zasad ograniczania ryzyka inwestycyjnego. Oferta Towarzystwa uwzględnia fundusze dostosowane do różnorodnych potrzeb inwestorów zarówno pod względem oczekiwanej stopy zwrotu, jak i poziomu akceptowanego ryzyka inwestycyjnego oraz portfele w ramach usługi zarządzania aktywami.

Opis stanowiska:

  • nadzór nad rozliczeniami transakcji zawieranymi przez fundusze na rynkach zagranicznych oraz rynku polskim,
  • nadzór nad prowadzeniem rejestru transakcji zawieranych przez fundusze,
  • wsparcie procesu zawierania umów przez fundusze z brokerami oraz bankami,
  • wsparcie zespołu inwestycyjnego w kwestiach operacyjnych.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym płynną komunikację w mowie i piśmie,
  • ogólna znajomość rynków finansowych,
  • znajomość pakietu office.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w topowym i dynamicznie się rozwijającym Towarzystwie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace,
  • prywatną opiekę medyczną i pakiet świadczeń socjalnych,
  • rozwój kompetencyjny i osobowy,
  • pracę w zmotywowanym, otwartym i lubiącym swoją profesję zespole.

Ogłoszenie archiwalne