Ta oferta pracy jest nieaktualna od 46 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Blisko 20 lat działamy na rynku ubezpieczeniowym w Polsce. Od początku działalności specjalizujemy się w produktach ubezpieczeniowych i finansowych dla branży oświatowej, a od 2014 roku również w sprzedaży ubezpieczeń poprzez ogólnopolską sieć agentów ubezpieczeniowych. Misją firmy jest zapewnienie klientom i partnerom optymalnej oferty i obsługi, dzięki odpowiedzialnej współpracy oraz budowie długotrwałych i opartych na zaufaniu relacji.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • rozliczanie zawartych umów ubezpieczenia ze współpracującymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi,
    • sprawdzanie poprawności i kompletności zawartych umów ubezpieczenia oraz wyjaśnianie niezgodności (aktywna współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi),
    • rejestracja i ewidencja wpłat składek,
    • potwierdzanie miesięcznego stanu osobowego obsługiwanych polis,
    • sporządzanie analiz i raportów na potrzeby wewnętrzne.

    Oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego (lub w trakcie studiów),
    • minimum rocznego doświadczenia w pracy w Dziale Rozliczeń lub Dziale Księgowości (rozliczanie prowizji, dokumentacji ubezpieczeniowej),
    • znajomości podstaw księgowości,
    • bardzo dobrej znajomości MS Office, w szczególności MS Excel (warunek konieczny),
    • wysokiej kultury osobistej,
    • umiejętności pracy w zespole,
    • umiejętności pracy pod presją czasu.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • pracę w przyjaznym, profesjonalnym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
    • pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, zniżki na bilety do kina i teatru,
    • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • niekorporacyjny styl pracy,
    • biuro w dogodnej lokalizacji (Metro Centrum Nauki Kopernik).
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych w celach związanych z procesem rekrutacji w spółce NAU SA, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”. Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest NAU SA z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak niezbędne dla ww. celów.
    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.