Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy specjalista ds. rozliczeń

HR for Business Sp. z o.o.

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad majątkiem oddziału (Środki Trwałe)

  • wystawianie i korygowanie faktur oraz innych dokumentów rozliczeniowych

  • weryfikacja umów w zakresie wymogów i standardów dotyczących rozliczeń

  • ścisła współpraca z działem księgowości w kwestii rozliczania i uzgadniania faktur kosztowych

  • Tworzenie zamówień w SAP CRM do faktur kosztowych,

  • przygotowywanie raportów i rozliczeń

Nasze wymagania

  • umiejętność sprawnego posługiwania się narzędziami MS Office (w szczególności Excel),

  • umiejętność pracy w SAP – jako dodatkowy atut,

  • doświadczenie w obszarze rachunkowości zarządczej,

  • odpowiedzialność i sumienność w realizacji zadań,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • komunikatywność,

  • dokładność, rzetelność, sumienność.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej, dużej organizacji,

  • odpowiedzialne stanowisko pracy,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, medycznego oraz programu Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • inicjatywy dobroczynne

HR for Business Sp. z. o.o., jedna ze spółek Grupy Impel – poszukuje Kandydata/-tkę na stanowisko: Młodszy specjalista ds. rozliczeń

Przewiń do profilu firmy