Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń

HR for Business Sp. z o.o.

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie faktur dla Klientów zewnętrznych i wewnętrznych

  • Rozliczanie dokumentów zakupowych

  • Przygotowywanie raportów i rozliczeń

  • Tworzenie zamówień w SAP

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Dobra organizacja pracy własnej, systematyczność oraz umiejętność ustalania priorytetów

  • Pozytywne nastawienie, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Mile widziane: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość systemu SAP

To oferujemy

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego, w jednej z największych polskich organizacji biznesowych

  • Stabilne zatrudnienie, w ramach umowy o pracę

  • Współpracę ze specjalistami z różnych działów firmy

  • Dostęp do platformy e-learningowej

  • Możliwość skorzystania z karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej